REKLAMNÍ FOCENÍ

Reklamní fotografie nejsou pouze obrázky, na kterých je vidět konkrétní produkt nebo služba. Je to způsob komunikace s klientem.

Způsob jak mu říct co nabízíte, aniž by bylo třeba promluvit nebo napsat jediné slovo. Naše reklamní fotografie umí mluvit samy o sobě stejně jako film, při kterém si vypnete zvuk i titulky a přesto pochopíte o čem je. 

Ze všeho nejdříve budeme Vašim klientem my. Představíte nám Váš produkt nebo službu a řeknete o co přesně jde. Pokud budete například prodávat létající koberce, budeme jej potřebovat vidět, pochopit a zažít na vlastní kůži. O zážitku z letu Vám vždy dokáže lépe vyprávět ten, co už let zažil namísto někoho, kdo o něm pouze slyšel. 

Aby fotografie mohly Vašim klientům vyprávět vše, co mají, musíme nejprve přesně vědět, o čem mají mluvit. Proto je vždy nejlepší vše předem společně probrat na osobní schůzce. 

 

082A4497.jpg

K ČEMU JE MŮŽETE POUŽÍT?

- online reklamní kampaně
- webové stránky
- sociální sítě
- billboardy
- reklamní letáky a plakáty
- kalendáře pro partnery a zaměstnance

VYMYSLÍME

Pokud nemáte vlastní představu o tom, jak by celé reklamní focení mohlo vypadat nebo nemáte vlastní marketingový team, rádi Vám se vším pomůžeme a společně se pokusíme vymyslet něco, co zaujme a bude splňovat Vaše představy. 

SEŽENEME

Za mnoho let kariéry máme kolem sebe velkou hromadu SPOLEHLIVÝCH profesionálních modelů, modelek, herců, vizážistek, stylistů, asistentů a dalších důležitých lidí, kteří jsou při reklamním focení potřeba. 

NAPLÁNUJEME

Pokud nemáte zkušenosti s plánováním podobných akcí, nechte to na nás a ušetřete si čas, který můžete namísto práci věnovat třeba vlastní rodině.

ZORGANIZUJEME

Pomůžeme Vám všechny účastníky přesně informovat o tom, kde a kdy mají být, co přesně mají dělat a to jak před začátkem focení, tak i během něj.

VYFOTÍME

Jakmile budeme mít všechny předchozí body úspěšně hotové, můžeme se pustit do samotného focení, které bývá třešničkou na dortu všeho plánování a organizace. Připravíme záblesková nebo trvalá světla nebo techniku pro výrobu speciálních efektů. Fotit se může ze vzduchu (dron, vrtulník), na zemi nebo klidně i pod hladinou.

VYRETUŠUJEME

Vše co se na místě vyfotí vždy prochází ještě detailními retušemi v počítači. Někde je jich třeba více, někde méně. Digitální retuše Vám mohou ušetřit spoustu finančních prostředků, protože jsou nástrojem, který umožní i bez velké a nákladné produkce dosáhnout stejných nebo obdobných výsledků. 

Vždy je levnější a rychlejší překážející dům vyretušovat než jej nechat zbourat a na jeho místě nechat vyrůst louku.

UŠETŘÍTE ČAS NEBO PENÍZE

Můžeme za Vás udělat úplně všechno čímž ušetříte spoustu časů, starostí a energie, ale bude to trochu nákladnější. Nebo můžeme udělat jen některé z Vámi vybraných částí abyste tolik nezatěžovali rozpočet. Finální rozhodnutí je vždy pouze na Vás, protože Vy jste klientem, Vy rozhodujete a Vy máte poslední slovo.

CHCI ZÍSKAT CENOVOU NABÍDKU

Napište nám alespoň základní informace o Vašich představách a zkusíme Vám alespoň odhadem nastínit, jak by mohla přibližně vypadat cena včetně soupisu jednotlivých položek. Na základě návrhu cenové kalkulace pak můžete v klidu zvážit, které položky necháte na nás, které zvládnete udělat po vlastní ose a případně něco málo navíc ušetřit.