RODINA

Nezáleží na tom, jestli jste pouze 3 nebo je Vás 5 a více. Pokud chcete mít hezké rodinné fotky, přijeďte klidně všichni.

První co bude potřeba, je domluvit konkrétní termín. Samozřejmě počítám s tím, že pokud se domlouvá na focení více lidí, nemusí být úplně snadné sladit prázdná políčka v diáři. Nicméně se pokusím Vám vyjít vstříc jak jen to bude možné a rozhodně Vám pošlu více různých termínů k výběru. Kdyby se náhodou stalo, že nevyjde počasí, nevěšte hlavu. Najdeme jiný termín, při kterém už jistě bude příjemné počasí. 

Vezměte sebou klidně babičku, dědu, tetu, strejdu a určitě nezapomeňte na psa, kočku nebo klidně i křečka. koho počítáte do vlastní rodiny je jen na Vás. Je úplně jedno jestli se budete fotit po dvojicích, jako jednotlivci, celá skupina nebo kombinace všech možných variant. Hlavně ať máte vyfocené vše, co si přejete mít.

Při focení Vás určitě nebudu nijak komplikovaně pózovat, protože pokud se neživíte modelingem nebo herectvím, pravděpodobně by to stejně nefungovalo. Celé to pojmeme jako zábavu, při které budeme dělat co nás napadne. Můžete si třeba sednout do trávy a povídat si, hrát karty, vylézt na strom, jen tak se procházet nebo třeba vylézt na záda jeden druhému. Fantazie nemá žádné hranice a já většinou taky ne. Pokud nepůjde o život nebo mou techniku, pustím se s Vámi do čehokoli i kdybych měl viset zavěšený na laně v 10 patře domu. 

Důležité je, abyste při focení byli šťastní, bavilo Vás to a odcházeli jste nejen s fotografiemi, ale také plní energie, radosti a nadšení. Protože pokud takové mají být výsledné fotky, musíte se tak cítit i uvnitř.

Rodina 32.jpg

CENOVÁ NABÍDKA

4000,- Kč/160,- €

Počet fotografií není omezen. Každé focení je jiné a může vzniknout klidně 60 nebo 200 výsledných fotografií a ty Vám všechny zašlu elektronicky do 14-ti dní upravené abyste neměli žádné další starosti s jejich výběrem. Focení běžně zabere přibližně 2 hodiny v závislosti na počtu navštívených lokací. V případě, že by se focení odehrávalo mimo území Prahy, počítejte prosím s náklady na dopravu navíc.

Máte-li zájem o rodinné focení


a společně domluvíme termín, místo i další podrobnosti.