SVATEBNÍ FOCENÍ

Pokud vyděláváte více než jeden milion korun měsíčně rovnou asi přeskočte na stránku SVATEBNÍHO PORTFOLIA a prohlídněte si mou práci.

Všichni ostatní můžete číst dále.

Cenová nabídka svatebního fotografa umí s rozpočtem mnohdy nepříjemně zamávat. Ještě než se úplně vyděsíte, dovolte mi k tomu prosím na mou obranu říct pár slov.

Cena za svatební focení se na první pohled může zdát poněkud vyšší než za ostatní žánry a důvod je prostý. Při focení svateb používám mnohem více techniky než při běžném focení.

Svatební focení beru opravdu vážně a proto na každou svatbu jezdím reprezentativně oblečený v elegantním černém obleku s motýlkem. V riflích s tričkem mě vážně svatbu fotit neuvidíte a stejně tak mě neuvidíte ani popíjet alkohol.
Nejezdím sám, ale vždy minimálně s asistentkou nebo druhým fotografem. Svatbu společnými silami fotíme celkem třemi špičkovými fotoaparáty, hromadou objektivů a téměř vždy k tomu navíc používáme i profesionální dron, aby v galerii nechyběl opravdu žádný typ záběru.
Abychom na sebe při focení nemuseli křičet, používáme s asistentkou i druhým fotografem vysílačky. Naše komunikace je tak diskrétní, neruší Vás ani průběh svatby. 

Po svatbě následuje zpracování nafoceného materiálu, který Vám v digitální podobě odešlu nejpozději do 14-ti dní od svatby. Kdyby se Vám z nervozity před svatbou náhodou vyklubalo na pleti něco, co tam nepatří, není třeba se bát. O všechno se postarám a to na všech fotkách, nikoli jen vybraných.

Zaujal jsem Vás svou prací a přístupem? Pak se můžete podívat ještě o něco níže, kde najdete cenovou nabídku.P.S.: Při focení z dronu za celou mou kariéru nebyl nikdo zraněn ani nedošlo ke škodám na majetku.

Svatba-Veronika a Libor Zborilovi-20.11.2021 412.jpg

Co je všechno v ceně svatebního focení?

  • Předsvatební focení (doprava v rámci Prahy zdarma)

  • Retuš nedokonalostí pleti na všech fotografiích

  • Neomezený počet upravených fotografií v digitální podobě

  • Všechny neupravené fotografie v digitální podobě

  • Asistentka fotografa

  • Fotografie z dronu

  • Doprava na svatbu v rámci České republiky

  • Dodání fotografií v elektronické podobě do 14-ti dnů

  • Privátní online galerie k dispozici 24/7 odkudkoliv

PRG Airport-Svatebni editorial 154.jpg

Cenová nabídka

5 HODIN
20.000,- Kč/ 820,- Euro

7 hodin
24.000,- Kč/ 980,- Euro

10 HODIN
27.000,- Kč/ 1100,- Euro

13 HODIN
30.000,- Kč/1230,- Euro

Pokud Vás zajímá obsazenost konkrétního termínu svatby nebo cokoli dalšího,...