Co všechny balíčky obsahují? 

  • Předsvatební focení (doprava v rámci Prahy zdarma)

  • Neomezený počet upravených fotografií v digitální podobě

  • Všechny neupravené fotografie

  • Retuš nedokonalostí pleti na všech Vašich fotografiích

  • Asistentka fotografa

  • Fotografie z dronu

  • Doprava na svatbu v rámci ČR

  • Dodání fotografií v elektronické podobě do 14-ti dnů

Svatba-Veronika a Libor Zborilovi-20.11.2021 412.jpg
Svatba - Michaela Klapacova - 10.07.2021 389.jpg
Svatba - Denisa a Adam Helceletovi 15.06.2019 411.jpg

BALÍČEK 7 HODIN   22.000,- Kč/850,- €

Ve svatební den Vám spolu s mou asistentkou budeme plně k dispozici po dobu 7-mi hodin. V této časové variantě běžně stihneme nafotit vše od obřadu až po první tanec. Často se stává, že průběh svatebního dne neprobíhá přesně podle naplánovaného harmonogramu a dochází k drobným či větším zpožděním v jejichž důsledku nemusíme stíhat vyfotit vše co byste si přáli. I přesto obavy nejsou nutné. Vždy jsme připraveni na vše a proto si nikdy v den svatby další program pro případ, že byste chtěli abychom zůstali déle neplánujeme.

BALÍČEK 10 HODIN   25.000,- Kč/970,- €

Ve svatební den Vám spolu s mou asistentkou budeme plně k dispozici po dobu 10-ti hodin. Varianta je ideální pro ty zVás, kteří chtějí mít uchovány vzpomínky na nejdůležitější okamžiky svatebního dne. S focením můžeme začít přípravami nevěsty nebo až obřadem. Volba konkrétního časového horizontu je samozřejmě zcela jen na Vás. Bude- li to možné, plánujte prosím focení novomanželských portrétů v době při západu slunce. Je to ideální doba pro pořízení těch nejromantičtějších fotografií jaké si dovedete v den svatby představit.

BALÍČEK 13 HODIN   28.000,- Kč/1080,- €

Ve svatební den Vám spolu s mou asistentkou budeme plně k dispozici po dobu 13-ti hodin. Tato varianta je pro ty nejnáročnější z Vás, kteří chtějí mít svůj svatební den nafocený od rána až do večera, aby Vám ve svatební galerii nechyběl žádný z důležitých okamžiků. Při plánování časového harmonogramu mějte prosím na paměti, že nejlepší doba na focení novomanželských portrétů je při západu slunce.