TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Roste Vám břicho a není to z přejídání nebo nadměrné konzumace piva? Pak mám pro Vás těhotenské focení.

Nejprve vše doma společně proberte aby náhodou jeden z Vás na focení nešel pod nátlakem partnerky. Nejlepší variantou bude, když se na společné focení budete těšit oba. Kdyby to však z jakéhokoli důvodu nebylo možné, doporučuji ženě pro svého muže v den focení navodit příjemnou atmosféru, aby se na něj alespoň trochu těšil a měl dobrou náladu. Totéž samozřejmě platí i naopak. Protože ráno dělá den, začít můžete klidně snídaní do postele.

Promluvte si také o lokaci, na které byste chtěli fotit a volbě vhodného oblečení. Kdybyste si s tím snad nevěděli rady, dejte mi vědět a zkusíme něco vymyslet společně.

Průběh focení už bude pro oba z Vás nenáročný, jelikož se o něj od začátku až do konce budu starat já. Nemusíte mít vůbec žádné obavy z toho, že bych Vás nějak složitě stylizoval nebo pózoval. Pokud se neživíte modelingem nebo herectvím, pravděpodobně by to stejně nefungovalo.
Pomohu Vám vymyslet nějakou činnost, při které se alespoň na okamžik budete věnovat jeden druhému a přestanete vnímat mou přítomnost. Takovou činnost, při které se budete šťastní, zamilovaní a v očekávání příchodu nového člena rodiny. Radostné úsměvy ani zamilované pohledy nebudeme vytvářet "pouze pro fotku". Při focení Vám je pomohu vykouzlit nejen na tvářích, ale i uvnitř (možná se bude smát dítě). Protože pokud máte na fotkách vypadat šťastní, musíte být šťastní. A přesně o tom bude Vaše těhotenské focení.

Tehotenske 25.jpg

CENOVÁ NABÍDKA

4000,- Kč/160,- €

Počet fotografií není omezen. Každé focení je jiné a může vzniknout klidně 60 nebo 200 výsledných fotografií a ty Vám všechny zašlu elektronicky do 14-ti dní upravené abyste neměli žádné další starosti s jejich výběrem. Focení běžně zabere přibližně 2 hodiny v závislosti na počtu navštívených lokací. V případě, že by se focení odehrávalo mimo území Prahy, počítejte prosím s náklady na dopravu navíc.

Máte-li zájem o těhotenské focení


a společně domluvíme termín, místo i další podrobnosti.