top of page

FOCENÍ KALENDÁŘŮ

Rádi byste si nechali nafotit firemní kalendáře pro rok 2022 partnerům, zaměstnancům nebo známým? 

S tím Vám můžeme pomoci. Buď ušetříte hromadu času, energie, starostí a peněz na daních nebo můžete spoustu peněz ušetřit tím, že si hodně položek dokážete zorganizovat a zařídit sami. 

K ČEMU NÁM BUDOU   KALENDÁŘE?

Focení kalendářů je většinou brandová záležitost. Hlavně proto, že tyto produkty visí na zdi nebo leží na stole v kancelářích, pracovištích a domovech lidí, kde si je neustále po celý rok někdo prohlíží. Prohlíží si je zaměstnanci, návštěva, přátelé a mnoho dalších zvědavých lidí.

Když jste byli ještě malí špunti, učili jste se látku ve škole častým opakováním. Díky toho se ve Vašem dětském mozku vytvářely nové a nové spojení v síti neuronů. Čím pevněji bylo spojení vytvořeno, tím byla větší pravděpodobnost, že si látku zapamatujete nejen na pár dní, ale na celé měsíce, roky nebo i celý život. Stejně to funguje i s kalendáři. Čím častěji bude mít Váš brand někdo na očích, tím pevnější se vytvoří spojení a tím bude i v budoucnu větší pravděpodobnost, že se jednou stane Vašim klientem.

A víte co je na tom ze všeho nejkrásnější? Že se jedná o levnou CELOROČNÍ reklamní kampaň, kterou bude vídat převážně Vaše cílová skupina. Čím lepší kalendář vytvoříme, tím více přitáhne pozornosti a tím více bude Váš brand  vidět. Ámen.

UŠETŘÍME VÁM ČAS

Seženeme modely, modelky, kompars, vizážistku, stylistku, kostýmy, osvětlovací techniku, techniku na výrobu speciálních efektů,... Prostě cokoli bude na focení potřeba. Výhoda je, že drtivou většinu z toho všeho máme vlastní, takže nemusíte připlácet za pronájem techniky. Máme kolem sebe stovky modelů i modelek, herců i hereček všech možných tvarů, barev i velikostí. Stačí říct jen Vaši představu a zbytek zařídíme my.
To všechno Vám ušetří opravdu velkou hromadu času, energie i starostí, protože když sháníte něco o čem nic nevíte, bude Vám to trvat mnohem déle a ve finále to bude možná stát i více peněz.

UŠETŘÍME VÁM PENÍZE

Pokud máte vyčleněný budget, do kterého se musíte vejít, pak máme řešení i pro Vás. Napíšete nám alespoň základní představu o tom, co by se mělo přibližně fotit a hlavně k jakému účelu. Pošleme Vám podrobný odhad ceny, ve kterém uvidíte úplně všechny položky, které jsou s focením spojené a také přesnou cenu. Podle toho si pak sami v klidu můžete zvážit, kde se dá ubrat a kde se dá naopak přidat abyste dosáhli požadované ceny.

Pokud máte zájem o spolupráci, napište nám alespoň základní informace a přizpůsobíme celé focení Vašim představám i možnostem.

bottom of page