NABÍDKA SPOLUPRÁCE - OUTDOOROVÉ FOCENÍ

Nejedná se o honorované focení

 

O co půjde?

V níže uvedených termínech plánuji trochu nestandardní outdoorové focení. Vše bude probíhat v Beskydech v místech, kde se nedostaneme autem a nezajistíme ani žádné zázemí. Půjde o campingové fotky několika přátel, kteří se rozhodli o víkendu vyrazit do přírody a strávit společně noc na kopci. Při pozorování západu slunce si připraví večeři na campingovém vařiči a připijí něčím trochu ostřejším na zahřátí. Pak se společně budou kochat krajinou a půjdou spát. Ukázku lokace a co si přibližně představuji najdete v galerii níže. Půjde s námi i špičková vizážistka, takže se nemusíte bát, že by Vám to na fotkách neslušelo :-)

Co budeme potřebovat?

Psal jsem mail na bezručovu chatu, ale kvůli aktuální situace nám žádné zázemí neposkytnou. Pokud máte na chatě nějaké známé, kteří se s Vámi budou bavit ochotněji než semnou a mohli by zkusit něco po známosti domluvit, určitě to všem může pomoct a dopřát většího pohodlí. Pokud neklapne zázemí, budeme odkázáni na místní počasí a povětrnostní podmínky. Na pohodlí a tepelný komfort pro to raději zapomeňte. Rozhodně budeme potřebovat outdoorové oblečení, které bude třeba zvlášť rozdělit na to, ve kterém půjdete nahoru (může se zašpinit a propotit) a to, ve kterém se bude fotit. Ideálně aby bylo čisté, vyžehlené a hlavně suché ať Vám není zima když foukne vítr. Hodit se bude i spacák, horský batoh a karimatka. Batoh nemusíte mít plný věcí, půjde spíše jen o rekvizitu. Pokud máte nějakou termosku na čaj nebo kovovou placatku na alkohol, bude se taky hodit. Sám alkohol moc nepiju, takže nic takového doma nemám :-) 

 

Cesta

Odjíždět se bude z Ostravy, cesta autem zabere přibližně hodinu a pěšky na místo možná další dvě v závislosti na tempu nejpomalejšího. Nikdo nikomu nebude utíkat, nahoru půjdeme všichni společně jako team. 

  • Termín - 26.04.2020

  • Náhradní termín - 03.05.2020

  • Odjezd - Ostrava cca 15-16 hod.

  • Místo - Beskydy, Lysá Hora (vyhlídka kousek pod vrcholem)

  • Vybavení - Outdoorové oblečení (kalhoty, dlouhé ponožky, pohorky, termoprádlo, tričko, mikina, bunda), batoh, karimatka,                           spacák, termoska, čelovka, pořádná svačina

  • Návrat - Po západu slunce vše pobalíme, dojdeme k autu a do půlnoci jste doma. Karimatka a spacák jsou jen rekvizity, není to                   myšleno jako přespání na kopci, ale pokud chcete,...

Co z toho budete mít? 

Spoustu fotek, které Vám budou lidé závidět, backstage video z celé cesty i focení, backstage fotky, nové přátele a hlavně hromadu zážitů.

Snad jsem napsal vše přehledně. Kdyby Vám jakékoli info chybělo, napište mi :-)

LOKACE

VÝSLEDNÉ FOTKY