Termín 13.02.2022
Malá Fatra

Cena 400,- Kč/Os.

Kapacita - neomezená

Příjezd do Ostravy
Okolo 21:00 hod., čas je pouze orientační

Program
1) Výšlap na Krížavu
2) Koupání v termálních lázních Rajecké Teplice

 

Odkazy na trasu
Malá Fatra - Krížava
 

Doprava do Ostravy
Tu si řešíte každý individuálně sám. Hromadné svozy nebo sdílené jízdy z krajů ČR do Ostravy neřeším, to už je jen na Vás. Jediné co pro Vás v tomto ohledu nově udělám je to, že před cestou vytvořím skupinu na Whatsappu, kde se můžete společně domlouvat na případných spolujízdách z různých koutů ČR. 

Parkování v Ostravě
Podélné parkoviště, na kterém máme sraz bývá docela plné, ale často se pár místa najde. Nicméně v okolí 200 m se dají najít i jiná místa, takže není třeba se bát.

Doprava z Ostravy na Slovensko a řidiči
Pojedeme osobními auty, přičemž v každém autě pojede 5 lidí. Kdo s kým pojede se dozvíte na místě setkání a pokud chcete jet s někým konkrétním, řekněte mi to prosím předem ať si to poznačím. Ti z Vás, kteří po dohodě semnou berou vlastní auto, dostanou po skončení výletu 2000,- Kč za náklady na PHM a dálniční známku. Všichni řidiči vyráží z místa odjezdu v Ostravě v uvedený čas.

Mapy, trasy a aplikace záchranka
Všichni! Opakuji VŠICHNI! Si stáhněte aplikaci Záchranka a taky aplikaci Mapy.cz. Záchranka slouží k přivolání pomoci, kdyby se Vám cokoli stalo a funguje i na Slovensku, Maďarsku, Rakousku atd. V aplikaci Mapy.cz si stáhněte offline mapy Slovenska, protože pokud se náhodou odtrhnete od party a sejdete z cesty, budete vděční za to, že máte alespoň tuto mapu a neztratíte se. Mapové podklady k vybraným okruhům najdete v odkazech nahoře. Mělo by Vám to načíst konkrétní trasy a pokud jste vybavení hodinkami od Garminu apod. můžete si přes odkaz stáhnout trasy i do hodinek. 

Cena zahrnuje
Cestu z Ostravy na Slovensko a zpět.

Vybavení
Turistické mačky, nesmeky, plavky do vířivky a termálů a zbytek oblečení si nachystejte podle předpovědi počasí. 

Covid
Pro cestu přes hranice budete potřebovat potvrzení o očkování nebo výsledek PCR testu, který není starší než 72 hodin nebo potvrzení o prodělání Covidu.

Zrušení termínu
Pokud se na termín přihlásíte, zaplatíte a pak to zrušíte, sháníte za sebe náhradu, jinak peníze nevracím. Chápu, že e občas může komukoli cokoli přihodit, ale my za to nemůžeme a nebudu celé skupině zvedat cenu jen proto, že jeden z Vás z nějakého důvodu nemůže. Samozřejmě Vám s tím mohu pomoct na svém Instagramu formou příspěvku na stories a taky napíšu zprávu na Whatsapp. Vynasnažím se Vám pomoct, ale očekávám, že když už mi přiděláte starost navíc, budete féroví a přiložíte ruku k dílu taky. Být Vámi nespoléhám jen na mé sociální sítě. Prozatím to vždy vyšlo a termíny se naplnily, ale pokud to jednou nevyjde,...

Alkohol a drogy
Alkohol si pijte jak chcete, to mi je jedno, ale jestli zjistím, že mi na výlety někdo tahá drogy počínaje marihuanou, dostane flákanec, sbalí si věci a jede na vlastní náklady vlakem domů. Samozřejmě na další výlety už v budoucnu nepojede.