top of page

" Pan fotograf je nejlepší svatební fotograf, jakého jsme si mohli vybrat. Naprostý profesionál, který přesně ví, jaký okamžik má zachytit. Velmi milý, vtipný a celkově skvělý člověk, který svoji práci miluje a dělá na 150% :-) Fotky a videa jsou naprosto úžasné a jsme velmi rádi, že máme krásnou památku na náš nejdůležitější den! :-) "     

Anna a Jan Hálovi

"Pepa je perfektní člověk se skvělým přístupem ke svým klientům (k člověku si za chvíli vybuduje vztah, jakoby se s nim znal celý život). Jeho nasazení při práci je až fascinující, běhá zleva do práva jen pro to, aby získal co nejlepší fotku. Během celého dne se Pepa pohybuje mezi hosty tak přirozeně, ze si nikdo nemyslí, ze by mezi hosty nepatřil a on přitom hledá a pořizuje ty nejlepší záběry. Samozřejmě výsledek potom stojí za to - proste parádní fotky. Takže ještě jednou díky pane Pepo."

Jiří a Sanja Mališovi

" S Pepou se znám už pár let a když jsem ho poznala a poprvé viděla jeho fotky, věděla jsem, že mi jednou bude fotit svatbu. Ten den nastal letos v červnu a opravdu jsme si nemohli vybrat lépe! 😊Skvělý přístup jak jeho, tak i asistentky Lucky. Fotky naprosto perfektní, díky kterým se vždy při jejich prohlížení přeneseme znovu do dne svatby a které chválí každý, komu je ukážeme. No a ještě jako bonus nádherné video 😍 Takže pokud váháte nad výběrem vašeho fotografa, není na co čekat a rezervujte si Pepu! 🥰 "

Kristýna a Pavel Frlausovi

"S Pepou jsem se poznala před skoro 10ti lety v Brně, kdy nám fotil plavecké závody. Už tehdejší fotky byly naprosto fantastické. Když jsem se loni zasnoubila, byl proto jasnou volbou na předsvatební i svatební foto. Věděla jsem, že naše fotky budou opět vynikající, ale absolutně jsem netušila, jak skvělou odezvu bude mít od hostů ze svatby: "Váš fotograf byl unikátní." "Kompletně splynul s davem a nenarušoval průběh dne." "Je vidět, že je to opravdový profesionál a je skvěle sladěn se svou asistentkou." "Fotky jsou dokonalé, až neuvěřitelné, co dokáže fotograf na jedné fotce zachytit." ... Proto bychom tímto Pepovi moc rádi poděkovali, protože budeme mít rozhodně na co vzpomínat😍"

Lucie a Tomáš Vrzákovi

"Můžeme všem jen doporučit! Velká profesionalita, ze které vyšly nádherné fotografie a památka na celý život! Příjemné vystupování, komunikace- vždy se dalo má všem dohodnout, nic nebylo problém. Prostě jsme si nemohli vybrat lépe! 🙂"     

Denisa a Adam Helceletovi

"Se svoji manzelkou jsme si letos na nasi svatbu najali pana Josefa Marka a musime objektivne rici, ze to bylo z nasi strany vyborne rozhodnuti. Josef Marek je naprosty profesional. Od prvni minuty jsme vedeli, ze jsme v dobrych rukou a v prubehu celeho naseho svatebniho dne nam to dokazoval. Vse bylo zavrseno nadhernymi fotografiemi, ktere si budeme prohlizet cely zivot. Jednoslovne, objektivne DOPORUCUJEME !!! Diky Pepo … :)"

Ing. Miroslav a Mária Doležalovi

bottom of page