#SJOSEFEMNACESTACH

Zkusím to zkrátit ať si nemusíš rezervovat týden dovolené v práci na přečtení všech informací. Takže, na začátek prosím vypusťme formalitu, kterou je vykání. Máme společnou zálibu, kterou jsou hory a tam vykání nepatří, takže Ahoj, jmenuji se Josef :-) 

Pokud chceš cestovat s námi, budu potřebovat tvé jméno, příjmení a telefonní číslo, které vyplň prosím ve formuláři dole. Přidám tě mezi ostatní do soukromé skupiny na Whatsappu, kam vždy posílám nabídky na cesty s námi jako první. Do skupiny mohu psát zprávy pouze já a to hlavně proto, že když si začnou najednou povídat desítky lidí, bude nám všem zvonit telefon od rána do večera. Takhle Vás všechny ušetřím a vyžeru si to sám :-D Ze skupiny můžeš navíc kdykoli svobodně odejít pokud se rozhodneš, že už zprávy nechceš dostávat :-) 

Jak to celé funguje? 

Je to prosté. Napíšu do skupiny zprávu, která většinou obsahuje: 

- datum, čas a místo odjezdu

- datum a přibližný čas příjezdu

- základní informace o trase (odkud - kam půjdeme, potřebné vybavení)

- informace o ubytování 

- cenu (v ceně bývá zahrnuta cesta, ubytování a občas i snídaně)

Pokud bereš po dohodě semnou vlastní auto, cestu neplatíš ty, ale posádka, protože ty dáváš k dispozici auto a oni se skládají na PHM a případně dálniční známku. V případě, že se jedná o výlet s platbou předem (vždy zmíním ve zprávě) je platba nevratná s výjimkou, že se za tebe podaří sehnat náhradu.

Nejaktuálnější videa z minulých výletů do hor najdeš na mém Instagramu @pepicekjakcyp :-) Tak se koukni ať víš co tě čeká pokud se k nám přidáš :-D 

P.S.: Odkaz na tuto stránku nikomu nepřeposílej, prozatím je vše pouze pro vybrané lidi :-)

Výborně! Zpráva odeslána :-)