REKLAMNÍ FOCENÍ PRO ŠKOLY

S přibývajícím počtem dětí roste i počet škol, které se vzájemně přetahují o studenty. Reklamní fotografie a videa na sociálních sítích jsou řečí dnešní mládeže. Chcete získat náskok?

Každá škola má různé spektrum vyučovaných oborů i nabízených možností. Je naprosto skvělé, když neustále budujete, modernizujete a posouváte se vpřed. K čemu to všechno ale je, když se o tom budoucí studenti nemají jak dovědět? To všechno jim musíte, ne pardon, CHETE říct. Řekněte jim s nadšením o všem, co se u Vás ve škole mohou naučit, zažít a co nabízíte.
Mluvte s mladými jejich jazykem na sociálních sítích. K tomu budete potřebovat fotografie i videa a to ideálně takové, které mluví samy o sobě. Jistě jste už také někdy zažili okamžik, kdy jste si pustili film, nešel Vám zvuk, ale z pouhého obrazu jste pochopili kdo je hlavní hrdina a kdo padouch a o čem je celý film. Stejné filmařské umění, kterému se říká filmová řec se dá aplikovat i na reklamní fotografie. Ty pak přestanou být pouhými obrázky, ale budou vyprávět příběh podobně jako ve filmu. Když takové fotky doprovodí text, bude všechno na první dobrou přesně jasné i těm mladým puberťákům.  

 

UKÁZKY MINULÝCH PRACÍ

CENOVÁ NABÍDKA

Odhad ceny reklamního focení je možné udělat až na základě poptávky, ve které se mi pokusíte trochu lépe nastínit rozsah celého focení nebo natáčení. Každá reklama je jiná a proto není možné cenu sjednotit jako například u svatebního focení.

V odpovědi na zprávu Vám zašlu tabulku cenové nabídky, ve které přesně uvidíte každou odhadovanou položku, počet i její cenu. Ta se dá samozřejmě velmi snadno ohýbat do všech možných úhlů a světových stran v závislosti na tom, zda-li budete chtít ušetřit vlastní čas, energii a starosti nebo peníze. Celé focení si tak můžete přizpůsobit na míru jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Pokud máte zájem o spolupráci...