MATEŘSKÉ ŠKOLY

Děti to ve školce ještě neví, ale i ony chtějí mít ze svých fotek za 30 let radost až se na ně znovu budou dívat. Na nás je, abychom se o ně postarali.

Být moderní v dnešní době znamená, být KREATIVNÍ a přesně o tom bude focení dětí v mateřské školce. Zapomeňte na staré vzory, kdy dítě sedí v kýčovitě aranžované lavici a na povel se křečovitě usmívá. Pardon, všech 100 dětí. Pojďme společně celé focení uchopit úplně jinak. 

Víte jaký je rozdíl mezi dítětem, které se musí na fotku usmívat a dítětem, které je skutečně šťastné? Pravděpodobně nestudujete fyziologii emočních projevů. Ani nemusíte, ale přesto rozdíl dokážete podvědomě poznat. Dokáže to každý z nás a dokážou to i ty malé děti. Děti nejsou profesionální herci a pokud chceme aby na fotkách byly šťastné, musíme jim k tomu dát příležitost. Co takhle je vzít na trampolínu, nechat vylézt na strom? Mohou skákat, dovádět, běhat nebo válet sudy. Drtivá většina mateřských škol, má zahradu, na kterou si ti malí rošťáci chodí hrát. Mají tam svá oblíbená místa, která dobře znají a přesně toho bychom mohli, pardon měli využít. Dovolte mi je rozdovádět a uvidíte sami, co se bude dít. 

Tímto Vám samozřejmě nediktuji, jak bude celé focení probíhat, protože poslední slovo má vždy klient. Takže záleží pouze na Vašem rozhodnutí. Rád Vám vše pomohu vymyslet a naplánovat tak, aby focení co nejvíce odpovídalo Vašim představám.

CENOVÁ NABÍDKA

Cena za jedno dítě je 400,- Kč a obsahuje:

- 1 ks tištěné portrétní fotografie ve formátu 10x15 cm
- 1 ks tištěné fotografie celé postavy ve formátu 10x15 cm


- 1
 ks tištěné portrétní fotografie ve formátu 13x20 cm
- 1 ks tištěné fotografie celé postavy ve formátu 13x20 cm


- 1
 ks tištěné portrétní fotografie ve formátu 20x30 cm
- 1 ks tištěné fotografie celé postavy ve formátu 20x30 cm


- Všechny fotografie dítěte v elektronické podobě 

Počítám samozřejmě i s variantou, že ne všichni rodiče budou chtít aby se jejich dítě fotilo. Proto je dobré mít ve všem funkční systém a před focením k dispozici seznam dětí, abychom na nikoho nezapomněli. Šablonu seznamu i s přednastavenou cenovou kalkulací Vám před focením klidně mohu zaslat.

Pokud máte zájem o focení nebo se chcete na cokoli dalšího zeptat,...