SVATEBNÍ EDITORIÁLY

Poslední dobou nám vládní opatření příliš nepřejí a proto bych rád nabídl pomocnou ruku všem, kteří to potřebují a nehodlají se vzdát! Nevím jak Vás, ale mě opravdu nebaví sedět na zadku, koukat do zdi a nic nedělat...

O co půjde?

Můj plán je prostý. Společnými silami vytvoříme několik svatebních editoriálů. Nejprve se zvolí svatební místo a na tom se následně naplánují a zrealizují přípravy nevěsty, ženicha, obřad, hostina, první tanec a novomanželské fotografie. 

Co všechno bude potřeba?

Všechno a to bez legrace. Budeme potřebovat svatební šaty, oblek, boty, prstýnky, kytice, dort, květinovou výzdobu, svatební tabuli, prostě cokoli Vás napadne. V tuto chvíli netuším kdo všechno bude mít o spolupráci zájem a proto nemůžu napsat nic konkrétního. Všechno je aktuálně ve fázi vývoje a na Vašem zcela dobrovolném rozhodnutí.

Kolik to bude stát? 

Každý si vlastní náklady bude řešit po svém. Čím levněji to dokážete, tím lépe pro Vás. Pokud máte movité přátele, kteří neví co s penězi a na editoriály by rádi poskytli nějakou finanční pomoc, určitě to bude skvělý bonus navíc.

Co z toho budete mít?

Sám za sebe Vám všem mohu nabídnout profesionální fotografie, kterými se následně můžete prezentovat na webu, sociálních sítích a podobně. Počítám s tím, že každému z Vás nafotím co budete potřebovat např. nafotí se svatební místo, kytice, šaty, oblek, svatební tabule, prsteny,... vyfotit se dá cokoli a jakkoli. K dispozici nemám jen foťáky, ale i drony, které pravděpodobně přivítají hlavně svatební místa. Bývá také zvykem, že se všichni vzájemně označujeme i na sociálních sítích.

Co na to Covid?

Pohyb po ČR je sice omezený, ale každá cesta za účelem podnikání nebo obdobné činnosti je povolená. Na každý editoriál Vám připravím pracovní smlouvu, čestné prohlášení a další dokumenty, které snad bude potřeba. Vzhledem k tomu, že nám půjde o podnikatelské záměry, je vše naprosto legální jen k tomu potřebujeme PAPÍR a ten Vám všem zajistím :-) 

Formulář pro zájemce

Výborně! Zpráva odeslána :-)