TŘÍDNÍ A SKUPINOVÉ FOTOGRAFIE

Mimo focení svateb a reklam pro firmy jezdím po celé České republice fotit také do škol. Většinou se fotí běžné třídní fotografie, ale mnohdy i reklamní pro prezentaci školy na webových stránkách nebo sociálních médiích. Fotografie dodávám vždy nejpozději do 14-ti dní od Vámi provedené kontroly správnosti označení tříd, umístění loga popřípadě jiných reklamních prvků školy.  

Retuš zavřených očí - Třídní fotografie vždy fotím minimálně 5x, jelikož se často stává, že někdo na snímku zavře oči a to je samozřejmě nežádoucí. Někdy se dokonce stane, že na každé z fotek má zavřené oči jiný žák. V takových případech vždy přichází na řadu retuš v počítači, díky které dokážu docílit toho, že mají vždy na všech fotkách žáci oči otevřené.

 

Retuš rušivých elementů – Ne každá škola má zcela ideální podmínky a hlavně pozadí pro focení třídních fotografií. Občas se stává, že se v pozadí nachází například v zeleni sloup, odpadkový koš, fleky na zdi nebo jiné rušivé elementy. To vše nikdy nenechávám bez povšimnutí a vždy z výsledných snímků retušuji pryč abych mohl docílit co nejčistších fotografií jakých na daném místě lze dosáhnout.

 

Co je zdarma?

Fotografie třídy pro učitele, cestovní náklady a případně i fotografie do kroniky.

 

Ceny fotografií – všechny formáty lze použít pro třídní fotografie i menší skupinky žáků

 

13x20cm – 30,- Kč/Ks

20x30 – 50,- Kč/Ks

30x40 – 90,- Kč/ks

4.A-31+2.jpg

TŘÍDNÍ FOTOGRAFIE

378B8672-5.jpg

SKUPINOVÉ FOTOGRAFIE

1B2A4706.jpg
Hotelovka.jpg

REKLAMNÍ FOTOGRAFIE